تبلیغات
محصولات مراقبت از پوست آردن - کرم های ضد آفتاب با فاکتور حفاظتی بالا
محصولات مراقبت از پوست آردن
زیبایی حق ماست

کرم های ضد آفتاب با فاکتور حفاظتی بالا
مناسب برای پوست های خشک، معمولی و حساس
Extreme Protection Sun Block Creams

تحریک پذیری پوست و آستانه التهاب پوستی (MED) ناشی از قرار گرفتن در معرض تابش پرتوهای مضر نور آفتاب در اشخاص مختلف متفاوت است. این تفاوت عمدتاً از تغییر در ساختار پوستی افراد ناشی می گردد به شکلی که برخی از افراد از ساختار پوستی حساس تری در مقایسه با افراد دیگر برخوردار می باشند. تحریک پذیری پوست در این افراد سریع تر بوده که این تحریک پذیری خود را با علائمی نظیر قرمزی، التهاب و سایر علائم جدی ناشی از تحریک پوست نمایان می سازد. برخی از افراد با اختلالات رنگدانه ای نیز پوست بسیار تحریک پذیر تر از افراد عادی دارند. عوامل غیر مستقیم نیز در تشدید فرآیند افزایش تحریک پذیری پوست در برابر نور آفتاب موثر می باشند.

در افراد دارای پوست های بسیار روشن (Very Fair Skins and Skin Type 1)، افراد تحت درمان با لیزر (Laser Therapy)، پیلینگ شیمیایی (Chemical Peeling)، انجام جراحی های پوست (Skin Surgery) و سایر اقدامات درمانی بر روی پوست و همچنین در برخی شرایط فیزیولوژیک نظیر حاملگی، مصرف برخی داروها با عوارض جانبی کاهش آستانه تحریک پذیری پوست و همچنین شرایط نامطلوب جوی، زندگی در ارتفاعات، زندگی در مناطقی که لایه ازن به علت آلودگی های محیطی نازک تر گردیده است و برخی مشاغل که نیازمند قرار گیری مدت طولانی در برابر نور آفتاب می باشند سبب کاهش آستانه تحریک پذیری پوست افراد گردیده، ضمن آن که افزایش حساسیت پوست به آفتاب را نیز موجب می گردند. استفاده از فرآورده های ضد آفتاب معمولی در این گونه افراد به مقدار کافی موثر نبوده و این افراد می بایست حتماً از فرآورده های ضد آفتاب با فاکتور حفاظتی بالا (SPF 50 و بالاتر) و دارای نسبت جذب UVA/UVB مناسب و سازگار با پوست خود استفاده نمایند.

شرکت پارس حیان برای اولین بار در ایران موفق به تولید کرم های ضد آفتاب با فاکتور حفاظتی بالا، به شرح زیر گردیده است:111 یکشنبه 15 تیر 1393 توسط پارس حیان | نظرات ()
درباره وبلاگ
مطالب اخیر
آرشیو مطالب
نویسندگان
پیوند ها
پیوند های روزانه
ابر برچسب ها
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
بازدید این ماه : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

Google Page Rank - Powered by www.Maker™.ir