تبلیغات
محصولات مراقبت از پوست آردن - اسپری ضد آفتاب SPF 40 آردن (3)
محصولات مراقبت از پوست آردن
زیبایی حق ماست
 

اسپری ضد آفتاب SPF 40 آردن (1)

مقابله با تشکیل و خنثی سازی عمل رادیکال های آزاد: رادیکال های آزاد که از ترکیبات مضر شیمیائی می باشند عمدتاً به هنگام تابش پرتوهای نور آفتاب بر روی پوست تشکیل می گردند. آن ها با حمله مستقیم به عوامل حیاتی سلول ها (کلاژن، آلاستین و مامبران ها) سبب آسیب رسانی شدید به پوست می گردند. لایه محافظتی این فرآورده با جلوگیری از نفوذ پرتوهای مضر نور آفتاب، تشکیل رادیکال های آزاد را به حداقل رسانده و با خنثی سازی عمل رادیکال های آزاد مانع از تخریب عوامل حیاتی سلول های پوست می گردد.

مقاوم در برابر تجزیه نوری (Photo Stable): امولسیون کننده و مواد مورد استفاده در این فرآورده عاری از بنیان اکسی اتیلن و از نوع غیر یونی می باشد به همین سبب در برابر تابش نور مقاوم بوده و به رادیکال های آزاد تجزیه نمی گردد.

محتوی ژل آلوئه ورا: اثرات شگفت آور آلوئه ورا در کاهش التهاب ناشی از نور خورشید و ترمیم جراحات سطحی پوست از دیر باز شناخته شده است. این ماده همچنین با افزایش تکثیر سلول های اپیدرم و تحریک ساخت کلاژن و الاستین در ترمیم پوست بسیار موثر می باشد.

حاوی عصاره کاکتوس: این عصاره قادر است که سلول های پوست را در مقابل اثرات زیانبار اشعه ماوراء بنفش محافظت نماید و در پوست هایی که حساسیت بالایی به نور خورشید دارند باعث کاهش میزان حساسیت گردد. همچنین به دنبال مصرف عصاره کاکتوس افزایش چشمگیری در میزان رطوبت پوست مشاده می گردد.

روش مصرف:
نیم ساعت قبل از خارج شدن از منزل مقداری از کرم را روی کف دست پاشیده سپس آن را روی تمامی مناطقی از پوست که در معرض نور خورشید قرار دارد مالیده و به آرامی ماساژ دهید.

توجه:

  1. قبل از مصرف بطری اسپری را به خوبی تکان دهید.
  2. مراقب باشید اسپری به سمت صورت و چشم ها پاشیده نشود.
  3. مصرف اسپری ضد آفتاب آردن را هر دو ساعت یک بار تجدید نمایید.

ARDENE
http://www.ardene.ir
info@ardene.ir111 دوشنبه 24 مهر 1391 توسط پارس حیان | نظرات ()
درباره وبلاگ
مطالب اخیر
آرشیو مطالب
نویسندگان
پیوند ها
پیوند های روزانه
ابر برچسب ها
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
بازدید این ماه : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

Google Page Rank - Powered by www.Maker™.ir