تبلیغات
محصولات مراقبت از پوست آردن - کرم ضد آفتاب فیزیکال SPF 30 آردن (1)
محصولات مراقبت از پوست آردن
زیبایی حق ماست
کرم ضد آفتاب فیزیکال SPF 30 آردن

مناسب برای پوست های خشک و معمولی و حساس بانوان

فاقد جاذب های شیمیایی: در فرمولاسیون این کرم از تیتانیوم دی اکساید و زینک اکساید به عنوان بازتاب دهنده های معدنی و طبیعی پرتوهای مضر نور آفتاب استفاده گردیده است. استفاده از جاذب های شیمیایی در ترکیب کرم های ضد آفتاب باعث افزایش احتمال حساسیت در بعضی از پوست های حساس می گردد. لذا عدم استفاده ازاین نوع جاذب ها در فرمولاسیون این کرم باعث گردیده تا این افراد بتوانند به راحتی از این محصول استفاده نمایند.

محافظت کامل در برابر پرتوهای ماوراء بنفش: باتوجه به این که جهت دستیابی به فاکتور حفاظتی مورد نظر تنها از بازتاب دهنده های معدنی استفاده گردیده است، اما قادر به حفاظت کامل از در برابر کلیه پرتوهای ماوراء بنفش و مادون قرمز می باشد.

 مقاوم در برابر تعریق و شستشو: این کرم بر پایه امولسیون آب در روغن (W/O) تهیه گردیده است لذا در اثر تعریق و یا شستشو با آب معمولی و یا به هنگام انجام فعالیت های ورزشی از سطح پوست زدوده نمی شود.

حاوی رنگدانه های معدنی جهت هماهنگی رنگ کرم با رنگ طبیعی پوست: جهت هماهنگی بیشتر و لایه ای طبیعی تر بر سطح پوست، در فرمولاسیون این کرم از رنگدانه های معدنی استفاده گردیده است و فرد را بی نیاز از مصرف کرم پودر های آرایشی می نماید.

کرم ضد آفتاب فیزیکال SPF 30 آردن (2)

ARDENE
http://www.ardene.ir
info@ardene.ir111 دوشنبه 16 مرداد 1391 توسط پارس حیان | نظرات ()
درباره وبلاگ
مطالب اخیر
آرشیو مطالب
نویسندگان
پیوند ها
پیوند های روزانه
ابر برچسب ها
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
بازدید این ماه : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

Google Page Rank - Powered by www.Maker™.ir