تبلیغات
محصولات مراقبت از پوست آردن - کرم ضدآفتاب SPF25 آردن
محصولات مراقبت از پوست آردن
زیبایی حق ماست
کرم ضدآفتاب SPF25 آردن

مناسب برای پوست ها معمولی و خشک

با اثر ملایم سفید کنندگی

کرم ضد آفتاب SPF25 آردن محافظ پوست در برابر پرتوهای مضر ماورای بنفش (UVA , UVB) حاوی ویتامین های A و E.

محافظت کامل در برابر پرتوهای ماوراء بنفش (Broad Spectrum): در تولید این فرآورده تلفیقی از فیلتر های آلی و بازتاب دهنده های معدنی با توان حفاظتی بالا استفاده گردیده است به طوری که هر یک از این فیلترها در محدوده خاصی از طول موج اشعه ماوراء بنفش دارای حداکثر حفاظت می باشند.

مقاوم نسبت به تعریق و شستشو: این کرم به پایه امولسیون آب در روغن (W/O) تهیه گردیده و در اثر شستشو یا تعریق حاصل از فعالیت های ورزشی از سطح پوست زدوده نمی شود.

جلوگیری از تشکیل الاستازها و خنثی نمودن رادیکال های آزاد: الاستازها پروتئین های منهدم کننده بافت الاستین پوست بوده که در اثر تابش خورشید در پوست ایجاد شده و منجر به شل شدن و پیری پوست می گردند. رادیکال های آزاد نیز از ترکیبات مضر شیمیائی بوده که در اثر واکنش های فوتو شیمیائی در عمق پوست ایجاد گردیده و با حمله مستقیم به عوامل حیاتی سلول ها (کلاژن، الاستین و مامبران ها) سبب آسیب شدید سلول های پوست می گردند. این کرم با ایجاد لایه محافظتی روی سطح پوست باعث جلوگیری از تشکیل الاستازها و خنثی نمودن رادیکال های آزاد می گردد.

مقاومت در برابر تجزیه نوری: به طوری که امولسیون کننده و مواد مورد استفاده در این فرآورده نسبت به تابش نور خورشید مقاوم بوده و به رادیکال های آزاد تجزیه نمی گردند.

ویتامین E: رادیکال های آزاد محصول پراکسیداسیون سلولی بوده که عمدتاً از تابش اشعه ماورای بنفش و مادون قرمز آفتاب بر پوست ایجاد می گردند و با حمله مستقیم به عوامل حیاتی سلول ها (از قبیل مامبران ها، کلاژن و الاستین) سبب آسیب رسانی شدید به پوست می گرند. ویتامین E با جلوگیری از تشکیل و خنثی سازی رادیکال های آزاد از بروز آثار مخرب آن ها ممانعت به عمل آورده و از تشکیل چین و چروک های سطحی پوست جلوگیری می کند.

ویتامین A: ویتامین A فعال یا رتینول دارای اثرات بیولوژیکی متعددی می باشد یکی از مهم ترین عملکردهای آن تحریک سنتز کلاژن و الاستین در عمق اپیدرم می باشد و از این طریق سبب حفظ الاستیسته و انعطاف پذیری پوست شده، به حفظ آب پوست کمک قابل توجهی می نماید.

روش مصرف:
مقدار کافی از کرم را ۲۰ دقیقه قبل از قرار رفتن در معرض تابش خورشید به طور یکنواخت بر روی سطح پوست مالیده و ماساژ دهید. این عمل را در صورت قرار گرفتن به مدت زیاد، زیر نور آفتاب هر ۲ ساعت یک بار تجدید نمایید.

ARDENE
http://www.ardene.ir
info@ardene.ir111 یکشنبه 28 خرداد 1391 توسط پارس حیان | نظرات ()
درباره وبلاگ
مطالب اخیر
آرشیو مطالب
نویسندگان
پیوند ها
پیوند های روزانه
ابر برچسب ها
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
بازدید این ماه : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

Google Page Rank - Powered by www.Maker™.ir